SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bordsdekoration 5337244
nr 533 7244
Bordsdekoration
nysilver, 1800-tal, höjd: 48
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 juli 2008
kl 17:52:50
750 kr
850 kr
950 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.